Strona Główna Linki Ogłoszenia
Wrzesień 21 2020 03:56:32   
Nawigacja
Jednostki szkoły
  Rada Pedagogiczna
  Rada Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Biblioteka
  Świetlica
  Logopeda
  Pedagog

Nasz patron
  Rotmistrz Witold Pilecki

Dokumenty

RODO
  Klauzula informacyjna

Organizacja pracy szkoły
  Kalendarz roku szkolnego
  Zestaw podręczników i programów nauczania
  Przywozy
  Odwozy

Librus
  Korzystanie z aplikacji

Rekrutacja
  Dokumenty do pobrania

Podręczniki szkolne
  Korzystanie z podręczników szkolnych

Doradztwo zawodowe
dla uczniów
dla rodziców
- uczniów klas 7
- uczniów klasy 8
rekrutacja 2020/21
- informatory
Życie szkoły
Nasze sukcesy
Najlepsi uczniowie
Uroczystości
Konkursy
Na sportowo
Galeria

Z archiwum
Strony edukacyjne
J. angielski  
Cyberprzemoc


Kontakt
Kontakt
Na sportowo

Rekordy szkoły

Bieg na 60m

Laura Warenik (8,4s)

Dawid Drzymont (8,3s)

Bieg na 300mLaura Warenik (50,5s)

Paweł Kłosiński (48,8s)

Bieg na 600mOla Rowicka (2m16s)
Bieg na 1000mKrystian Konopacki (3m17s)
Skok w dalNatalia Kałowska (407m)

Krystian Konopacki (460m)

Rzut piłeczką palantowąOla Rowicka (40m)

Adam Boruszewski (61m)





Osiągnięcia sportowe 2015/2016


LokataWydarzenie
IV miejsceZawody Pływackie Szkół Podstawowych: Oliwia Pazik, Patrycja Soroka, Martyna Radomska, Kornelia Bednarczyk oraz Szymon Ciesielski
II miejsceMieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych: P. Dutkiewicz, J. Wiśniewska, K. Soroka, Z. Złotkowska, W. Graczyk, M. Kręgiel, Sz. Rogiewicz, D. Michałowski, P. Bednarek, P. Ferster
III miejsceMieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych: M. Mazińska, O. Milewicz, P. Jabłońska, S. Konopacka, W. Grzybowska, J. Sałacki, K. Braig, J. Kucała, K. Dutkowski, K. Suchocki
IV miejsceHalowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych : K. Braig, J. Sałacki, Sz. Rogiewicz, A. Węgrzyn, M. Kręgiel, P.Konopacki, D. Węgrzyn, M. Machulski, P. Milewicz



Zawody Piłki Siatkowej:

„ 3 siatkarskie”- kl. V
Dziewczęta - IV miejsce: Wiśniewska J., Dutkiewicz P., Soroka K., Złotkowska Z., Kordala N., Pazik O., Komorowska A., Ostrowska P.
Chłopcy- II miejsce: Rogiewicz Sz., Michałowski D., Kręgiel M., Węgrzyn A., Konopacki P., Stepnowski K., Głowacz W.

„ 4 siatkarskie”- kl. VI
Dziewczęta- II miejsce: Sałacka W., Osiak U., Samsel D., Radomska M., Kordala N., Szymańska J., Soroka P., Bednarczyk K., Bzdak K.
Chłopcy-III miejsce: Węgrzyn D., Klepczyk M., Milewicz P., Samotyjak M., Maziński D., Machulski M., Rogiewicz Sz., Kręgiel M., Michałowski D., Węgrzyn A.

„2 siatkarskie”- kl. IV:
Dziewczęta- III miejsce: Złotkowska Z., Soroka K., Drosio A., Urbańska O., Grzybowska W.
Chłopcy- III miejsce: Węgrzyn A., Sałacki J., Braig K., Suchocki K., Kowalski H.


Tenis stołowy- drużynowo:

Dziewczęta- I miejsce: Sałacka W., Osiak U.
Chłopcy- I miejsce: Rogiewicz Sz., Sałacki J., Węgrzyn D.


Finał Czwartków Lekkoatletycznych:

Martyna Radomska - I m- skok w dal
Paulina Dutkiewicz - II m- bieg na 60m
Julka Wiśniewska - I m- skok w dal
Julka Szymańska - III m- skok w dal
Agata Drosio - III m- skok w dal
Martyna Mazińska - II m- bieg na 600m
Oliwia Milewicz- III m- bieg na 600m
Patryk Milewicz – II m- bieg na 300m
Michał Kręgiel - I m- rzut p. pal.
Adam Węgrzyn - II m- rzut p. pal.
Damian Węgrzyn - III m- rzut p. pal.
Daniel Maziński- II m- bieg na 1000m
Mariusz Machulski - III m- bieg na 1000m



Osiągnięcia sportowe


LokataWydarzenieTermin
IV miejsceFinały Mistrzostw Województwa Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej " 3" Chłopców17.04.2013
I i III miejsceII Uliczny Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków07.04.2013
II miejsceMistrzostw Regionu II Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej06.03.2013
Tytuł Mistrza RejonuMistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Siatkowej „Trójki” Chłopców Szkół Podstawowych19.12.2012
III miejsceZawody powiatowe w Mini Piłce Siatkowej - „Czwórki” Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych14.12.2012
III miejsceMistrzostwa Gminy w Mini Piłce Siatkowej - „Czwórki” Dziewcząt Szkół Podstawowych11.12.2012
II miejsceMikołajkowy Turniej Piłki Nożnej08.12.2012
I miejsceGminne rozgrywki "Trójek" siatkarskich chłopców szkół podstawowych22.11.2012
V miejsce Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych (drużyna chłopców)17.10.2012



Czytaj więcej


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
IV Ogólnopolski Zjazd Szkół

Projekty, programy w trakcie realizacji






Edukacja dla przedszkolaka



Zrealizowane projekty, programy








Copyright © 2008-2010