Strona Główna Linki Ogłoszenia
Czerwiec 01 2020 23:52:36   
Nawigacja
Jednostki szkoły
  Rada Pedagogiczna
  Rada Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Biblioteka
  Świetlica
  Logopeda
  Pedagog

Nasz patron
  Rotmistrz Witold Pilecki

Dokumenty

RODO
  Klauzula informacyjna

Organizacja pracy szkoły
  Kalendarz roku szkolnego
  Zestaw podręczników i programów nauczania
  Przywozy
  Odwozy

Librus
  Korzystanie z aplikacji

Rekrutacja
  Dokumenty do pobrania

Podręczniki szkolne
  Korzystanie z podręczników szkolnych

Doradztwo zawodowe
dla uczniów
dla rodziców
- uczniów klas 7
- uczniów klasy 8
rekrutacja 2020/21
- informatory
Życie szkoły
Nasze sukcesy
Najlepsi uczniowie
Uroczystości
Konkursy
Na sportowo
Galeria

Z archiwum
Strony edukacyjne
J. angielski  
Cyberprzemoc


Kontakt
Kontakt
Najlepsi uczniowie

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013



II semestr 2015/2016

Oddział przedszkolny O AOddział Przedszkolny O B-
Maja Graczyk

Maja Misiak

Michalina Gerwatowska

Antonina Drosio

Filip Zalewski.

Izabela Wawrzyniak

Nikola Krasna

Klara Wiśniewska

Magda Kubacka

Daria Mazińska

Zuzanna Wiśniewska

Kacper Dzieliński

Zuzanna Jagodzińska

-
Klasa I AKlasa I B Klasa II
Weronika Błaszczak

Natalia Czupryn

Wiktoria Kraśniewska

Marta Polkowska

Kornelia Lunkowska

Szymon Strzeszewski

Hubert Wiśniewski

Izabela Żochowska

Weronika Braig

Marta Guzowska

Nikola Rogiewicz

Aleksandra Lisowska

Seweryn Bednarczyk

Kacper Banaś

Jakub Siergiej

Filip Wiśniewski

Malwina Błachnio

Julia Gal

Przemysław Kłosiński

Klasa III AKlasa III BKlasa IV
Zuzanna Budka

Natalia Michałowska

Dagmara Swieżak

Marta Klimbejn

Patryk Fabiński

Antoni Prokopowicz

Nikola Krynicka

Oliwia Kaczmarek

Karolina Dutkowska

Roksana Mazińska

Szymon Naguszewski

Kajetan Braig

Agata Drosio

Kacper Suchocki

Jakub Sałacki

Martyna Mazińska

Klasa VKlasa VI AKlasa VI B
Paulina Dutkiewicz

Zuzanna Złotkowska

Weronika Graczyk

Dawid Michałowski

Weronika Sałacka

Oliwia Pazik

Miłosz Samotyjak

Sandra Jaksim

Szymon Tułodziecki



I semestr 2015/2016

Oddział przedszkolny O AOddział Przedszkolny O B-
Maja Graczyk

Maja Misiak

Majka Czarniewska

Michalina Gerwatowska

Filip Zalewski

Antonina Drosio

Wiktoria Siergiej

Jakub Gal

Izabela Wawrzyniak

Nikola Krasna

Klara Wiśniewska

Magda Kubacka

Daria Mazińska

Zuzanna Wiśniewska

Kacper Dzieliński

Kamil Żochowski

Zuzanna Jagodzińska

-
Klasa I AKlasa I B Klasa II
Weronika Błaszczak

Natalia Czupryn

Wiktoria Kraśniewska

Kornelia Lunkowska

Hubert Wiśniewski

Szymon Strzeszewski

Izabela Żochowska

Weronika Braig

Seweryn Bednarczyk

Marta Guzowska

Aneta Michałowska

Jakub Siergiej

Filip Wiśniewski

Bartosz Budka

Kinga Kamińska

Martyna Modzelewska

Aleksandra Michalik

Julia Gal

Przemysław Kłosiński

Klasa III AKlasa III BKlasa IV
Zuzanna Budka

Natalia Michałowska

Dagmara Swieżak

Marta Klimbejn

Patryk Fabiński

Antoni Prokopowicz

Nikola Krynicka

Oliwia Kaczmarek

Kajetan Braig

Agata Drosio

Martyna Mazińska

Oliwia Milewicz

Szymon Naguszewski

Jakub Sałacki

Kacper Suchocki

Oliwia Urbańska

Klasa VKlasa VI AKlasa VI B
Paulina Dutkiewicz

Zuzanna Złotkowska

Weronika Graczyk

Dawid Michałowski

Weronika Sałacka

Oliwia Pazik

Miłosz Samotyjak

Sandra Jaksim

Ula Osiak

Wiktoria Kurdyła

Szymon Tułodziecki

Szymon Ciesielski




II semestr 2014/2015

Oddział przedszkolnyKlasa I Klasa IIa
Weronika Błaszczak

Natalia Czupryn

Marta Guzowska

Wiktoria Kraśniewska

Klaudia Kręgiel

Marta Polkowska

Szymon Strzeszewski

Iza Żochowska

Aleksandra Lisowska

Julia Rowicka

Julia Gal

Kinga Kamińska

Przemysław Kłosiński

Jakub Siergiej

Filip Wiśniewski

Jakub Fiderewicz

Zuzanna Budka

Marta Klimbejn

Natalia Michałowska

Dagmara Świeżak

Oliwia Graczyk

Bartosz Ułasowicz

Klasa II bKlasa IIIKlasa IV
Oliwia Kaczmarek

Antoni Prokopowicz

Roksana Mazińska

Łukasz Wiesiełowski

Nikola Krynicka

Agata Drosio

Wiktoria Grzybowska

Martyna Mazińska

Oliwia Milewicz

Szymon Naguszewski

Jakub Sałacki

Kacper Suchocki

Oliwia Urbańska

Zofia Fabińska

Hubert Kowalski

Weronika Graczyk (4,9)

Zuzanna Złotkowska (4,81)

Paulina Dutkiewicz (4,81)

Dawid Michałowski (4,81)

Szymon Rogiewicz (4,54)

Klasa VaKlasa VbKlasa VI
Weronika Sałacka (5,4)

Miłosz Samotyjak (5,4)

Oliwia Pazik (5,2)

Sandra Jaksim (4,7)

Szymon Dawidowski (4,5)

Maja Pełka (4,5)

Wiktoria Kurdyła (4,8)

Szymon Tułodziecki (4,6)

Szymon Ciesielski (4,3)

Jakub Burek (5,2)

Aleksandra Sopienko (4,2)




I semestr 2014/2015

Oddział przedszkolnyKlasa I Klasa IIa
Weronika Błaszczak

Natalia Czupryn

Marta Guzowska

Wiktoria Kraśniewska

Klaudia Kręgie

Marta Polkowska

Szymon Strzeszewski

Iza Żochowska

Malwina Błachnio

Bartosz Budka

Julia Gal

Kinga Kamińska

Przemysław Kłosiński

Jakub Kurek

Jakub Siergiej

Filip Wiśniewski

Zuzanna Budka

Marta Klimbejn

Natalia Michałowska

Dagmara Świeżak

Klasa II bKlasa IIIKlasa IV
Karolina Dutkowska

Oliwia Kaczmarek

Antoni Prokopowicz

Łukasz Wiesiełowski

Agata Drosio

Wiktoria Grzybowska

Martyna Mazińska

Oliwia Milewicz

Szymon Naguszewski

Jakub Sałacki

Kacper Suchocki

Oliwia Urbańska

Zuzanna Złotkowska (4,9)

Paulina Dutkiewicz (4,7)

Weronika Graczyk (4,6)

Dawid Michałowski (4,5)

Szymon Rogiewicz (4,3)

Julia Wiśniewska (4,3)

Klaudia Soroka (4,2)

Klasa VaKlasa VbKlasa VI
Weronika Sałacka (5,2)

Miłosz Samotyjak (5,2)

Oliwia Pazik (5,1)

Sandra Jaksim (4,8)

Szymon Dawidowski (4,6)

Urszula Osiak (4,5)

Wiktoria Kurdyła (4,5)

Szymon Tułodziecki (4,5)

Patryk Milewicz (4,4)

Kornelia Bednarczyk (4,2)

Szymon Ciesielski (4,2)

Jakub Burek (4,7)

Aleksandra Sopienko (4,1)




I semestr 2013/2014

Oddział przedszkolnyKlasa Ia Klasa Ib
Bartosz Budka

Julia Gal

Kinga Kamińska

Przemysław Kłosiński

Filip Wiśniewski

Dagmara Swieżak

Marta Klimbejn

Natalia Michałowska

Nikola Krynicka

Łukasz Wiesiełowski

Oliwia Kaczmarek

Roksana Mazińska

Antoni Prokopowicz

Klasa IIKlasa IIIKlasa IVa
Szymon Naguszewski

Agata Drosio

Kacper Suchocki

Jakub Sałacki

Oliwia Urbańska

Wiktoria Grzybowska

Weronika Graczyk

Dawid Michałowski

Zuzanna Złotkowska

Julia Wiśniewska

Michał Kręgiel

Miłosz Samotyjak (5.1)

Oliwia Pazik (4,9)

Weronika Sałacka (4,9)

Klasa IVbKlasa VKlasa VI
Wiktoria Kurdyła (4,82)

Wiktoria Paduch (4,7)

Szymon Ciesielski (4,64)

Kornelia Bednarczyk (4,55)

Patryk Milewicz (4,55)

Jakub Burek (4,45)

Aleksandra Sopienko (4,2)

Magdalena Wiśniewska (4,87)

Cyprian Liński (4,5)

Maja Bohaterowicz (4,42)




I semestr 2012/2013

O AO B
Oliwia Kaczmarek

Oliwia Kotulska

Roksana Mazińska

Zuzanna Budka

Natalia Michałowska

Dagmara Swieżak

Marta Klimbejn


Klasa IKlasa IIKlasa III AKlasa III B
Szymon Naguszewski

Agata Drosio

Oliwia Urbańska

Oliwia Milewicz

Jakub Sałacki

Zofia Fabińska

Weronika Graczyk

Zuzanna Złotkowska

Julia Wiśniewska

Dawid Michałowski

Paulina Dutkiewicz

Szymon Rogiewicz

Michał Kręgiel

Oliwia Pazik

Sandra Jaksim

Weronika Sałacka

Miłosz Samotyjak

Kornelia Bednarczyk

Szymon Ciesielski

Wiktoria Paduch

Klasa IVKlasa VKlasa VI A Klasa VI B
Jakub Burek (4,72)

Aleksandra Sopienko (4, 72)

Cyprian Liński (4,9)

Magdalena Wiśniewska (4,9)

Tomasz Szuba (4,6)

Maja Bohaterowicz (4,3)

Przemysław Lunkowski (4,37) Adrianna Kałowska (5.0)

Lena Kopyłek (4,6)



II semestr 2012/2013

O AO B
Oliwia Kaczmarek

Oliwia Kotulska

Roksana Mazińska

Nikola Krynicka

Sandra Mazińska

Natalia Jabłońska

Antoni Prokopowicz

Zuzanna Budka

Natalia Michałowska

Dagmara Swieżak

Marta Klimbejn

Oliwia Graczyk


Klasa IKlasa IIKlasa III AKlasa III B
Szymon Naguszewski

Agata Drosio

Oliwia Urbańska

Oliwia Milewicz

Jakub Sałacki

Zofia Fabińska

Kacper Suchocki

Weronika Graczyk

Zuzanna Złotkowska

Julia Wiśniewska

Dawid Michałowski

Paulina Dutkiewicz

Szymon Rogiewicz

Michał Kręgiel

Oliwia Pazik

Sandra Jaksim

Weronika Sałacka

Miłosz Samotyjak

Szymon Dawidowski

Kornelia Bednarczyk

Szymon Ciesielski

Wiktoria Paduch

Wiktoria Kurdyła

Klasa IVKlasa VKlasa VI A Klasa VI B
Jakub Burek (4,8)

Aleksandra Sopienko (4, 72)

Marcel Przytulski (4,27)

Maciej Tułodziecki (4,18)

Cyprian Liński (5,0)

Magdalena Wiśniewska (5,0)

Tomasz Szuba (4,5)

Maja Bohaterowicz (4,5)

Magdalena Burdalska (4,3)

Damian Maziński (4,3).

Przemysław Lunkowski (4,55) Adrianna Kałowska (5.09)

Lena Kopyłek (4,54)

Rafał Szymański (4,36)


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
IV Ogólnopolski Zjazd Szkół

Projekty, programy w trakcie realizacji






Edukacja dla przedszkolaka



Zrealizowane projekty, programy








Copyright © 2008-2010